ÇANAKKALE YENİCE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çanakkale Valisi Sayın Ahmet ÇINAR´ın İlçemizdeki okullarına Ziyaretlerde Bulundu

Çanakkale Valisi Sayın Ahmet ÇINAR´ın İlçemizdeki okullarına Ziyaretlerde Bulundu

Çanakkale Valisi Sayın Ahmet ÇINAR  29 Mayıs 2015 Cuma günü Çal İlk-Ortaokulunu ve Nevruz Köyü İbrahim Bodur İlk-Ortaokulu ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında Yenice Kaymakamı Nevzat KARKACI, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf MEMİŞ ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü  Ali TEMEL, Yenice İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÇAKIR  eşlik etti.      

            Sayın Valimiz Ahmet ÇINAR Çal İlk ve Ortaokulunu gezerek, öğrencilere hediyeler verdi.  Çal Ortaokulunu TEOG sınavında Çanakkale İli Devlet Okulları arasında Birinci olması nedeniyle kutladı.   Çanakkale Valisi Sayın Ahmet ÇINAR  başarı ve gayretlerinden dolayı okul müdürü Sami YERLİ’ye ve okul öğretmenlerine  Başarı Belgesi vererek  onurlandırmıştır. Daha sonra çal köyündeki vatandaşlar ile bir süre sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürü sayın  Zülküf MEMİŞ de , eğitim ve öğretimde kalitenin arttırılması adına özveri içinde görev yapan yönetici ve öğretmenlere teşekkür etti.

 

Sayın Valimiz Ahmet ÇINAR daha sonra Nevruz Köyü İbrahim Bodur İlk ve Ortaokulu ziyaret ederek okul hakkında bilgi aldı.

 

 

 

 

         

 

 

 

Yeni Mahalle Çarşı Caddesi No 26 YENİCE / ÇANAKKALE - 02864743445

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.