ÇANAKKALE YENİCE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl de Şampiyon olan Akçakoyun Yatılı Bölge Ortaokulu Badminton Takımlarının öğrencilerine İlçe Kaymakamı Nevzat KARKACI ödül verdi.

İl de Şampiyon olan  Akçakoyun Yatılı Bölge Ortaokulu  Badminton Takımlarının  öğrencilerine İlçe Kaymakamı  Nevzat KARKACI ödül verdi.

         İlçemiz Akçakoyun Yatılı Bölge Ortaokulu  2014-2015 Eğitim Öğretim yılında Çanakkale il genelinde düzenlenen Badminton Şampiyonasında minik erkekler takımı, yıldızlar kız ve yıldızlar erkek takımlarımız şampiyon olmuştur. Şampiyon olan Akçakoyun Yatılı Bölge Ortaokulu   öğrencilere İlçemiz Kaymakamı Sayın Nevzat KARKACI tarafından ödül verdi.

         Ayrıca; 24-26 Mart tarihlerinde Çanakkale´de yapılan Marmara Bölge Şampiyonasında Düzce, Kırklareli ve Balıkesir’le eşleşen kız takımımız sırasıyla Düzce’yi 3-2 Kırklareli’ni 4-1 Balıkesir’i ise 5-0 yenmiştir. Final Maçlarının sonucunda kızlarımız bölge üçüncüsü olmuştur.

      Ödül Töreninde İlçemiz Kaymakamı Sayın Nevzat KARKACI; ‘ Başarı gösteren öğrencilerimiz ve onları bu başarısında payı olan Beden Eğitimi Öğretmeni Sertaç TÜTÜNCÜ  tebrik etti ve başarılarının devamını temenni ederim’ dedi.

      Ödül törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÇAKIR, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zeki ATİK, Okul Müdür yardımcısı İskender DORUK, Beden Eğitimi Öğretmeni  Sertaç TÜTÜNCÜ katılmışlardır.

 

Yeni Mahalle Çarşı Caddesi No 26 YENİCE / ÇANAKKALE - 02864743445

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.