ÇANAKKALE YENİCE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürü İbrahim ÇAKIR´ın 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

15 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayan, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlarına ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.
İlçe Millî Eğitim Müdürü  İbrahim ÇAKIR´ın 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Değerli Yöneticilerimiz ve Öğretmenlerimiz,           

      Sizlerin bilgisine, eline ve vicdanınıza emanet edilen, ülkemizin ve dünyanın geleceğine damga vuracak, yön verecek, gündem belirleyecek öğrencilerimizin yetiştirilmelerinde  fedakarlıkla hizmet eden, kendi alanında örnek gösterilen toplum önderlerisiniz. Her biri ayrı ayrı keşfedilmeye hazır birer dünya olan çocuklarımız sizlerin gayreti ve fedakarlığıyla yetişecektir.

Sevgili Öğrenciler,

Geleceğimizin yapı taşları, geleceğe erdemiyle, çalışmalarıyla, başarılarıyla yön vererek dünyanın gündemini sizler belirleyeceksiniz Bu eğitim-öğretim yılında da yeteneklerinize ve isteklerinize göre yeni yeni başarılar tatmanızı arzularken; Öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sevgi, saygı temeline dayalı, hedefini belirlemiş, gayretli öğrenciler olarak başarılı bir öğretim yılı geçireceğinize inanıyorum.

 Değerli Veliler,

Çocuklarımızın yetişmesinde sizlerin katkısı çok büyüktür. Anne-babalar çocuklarının okul dışındaki öğretmenleridirler.   Olumlu ve yönlendirici desteğinizle ve çocuklarınıza yapacağınız rehberlikle onların özgüvenlerinin artmasına katkı sağlayacaksınız Sizlerin desteği olmadan bu hedefleri tam olarak gerçekleştirmemiz mümkün değildir.  Bu nedenle göstereceğiniz okul-aile işbirliği çocuklarınız ve bizler için çok değerli olacaktır.

 

            2014-2015  eğitim-öğretim yılının hepimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Yeni Mahalle Çarşı Caddesi No 26 YENİCE / ÇANAKKALE - 02864743445

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.