ÇANAKKALE YENİCE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İBRAHİM ÇAKIR ´IN 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM SONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İBRAHİM ÇAKIR ´IN 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM SONU MESAJI

            2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı  1. Dönemi  23 Ocak 2015 Cuma günü sona erecek olup,336 öğretmen,  268  Anaokulu Öğrencisi, 1457 İlkokul Öğrencisi, 1433 Ortaokul Öğrencisi ve 893 Lise Öğrencisi olmak üzere toplam 4051 öğrencimiz yarıyıl tatiline girecektir.

Sevgili Öğrenciler;

Bugün bir dönemlik emeğinizin karşılığını değerlendirilen karnenizi alacaksınız. Tatil süresince dinlenmenizi, ailelerinizle birlikte zaman geçirmenizi ve özellikle kitap okuyarak vaktinizi olumlu bir şekilde değerlendirin. Karnelerinizdeki başarı ve eksiklerinizi  gözden geçirerek, ikinci yarıyılda eksiklerinizi tamamlamak için gerekli çalışmaları yapmanızı bekliyorum.  Eksiklerinizi tamamlamak için ailenizden, öğretmenlerinizden ve çevrenizden destek almanızı ve ikinci dönemde başarılarınızı artırmanızı temenni ediyorum. Öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sevgi, saygı temeline dayalı, hedefini belirlemiş, gayretli öğrenciler olarak ikinci dönemi başarılı geçireceğinize inanıyorum. 

Kıymetli Anne ve Babalar;

           Çocuklarınızın 1. Dönem başarılarını  ve karne sonuçlarını   paylaşın.. Karnelerinde beklentilerinizi göremediğiniz takdirde çocuklarınızı sakın arkadaşlarıyla mukayese etmeyiniz. Başarılı olabilmeleri için motive ediniz. Eksiklerini tamamlama için yardımcı olunuz,  sizin onlara göstereceğiniz sevgi ve hoşgörü çocuklarımızın başarılı olması körükleyecektir. Bu konuda öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimizle işbirliği içinde eksiklerini gidermeye çalışarak geleceğe hazırlamalıyız.

          Velilerimizden öğrencilerimizi tatil dönüşü okullarına dinlenmiş ve moral depolamış olarak göndermelerini istiyorum.

Değerli yönetici ve Öğretmenler;

           Birinci dönemdeki üstün çalışma azminizden ve fedakârlıklarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. İkinci dönemde öğrencilerin başarılarını bir adım daha ileriye taşımanız için gayretle geleceğe hazırlamalıyız.Her biri ayrı ayrı keşfedilmeye hazır birer dünya olan çocuklarımız sizlerin gayreti ve fedakarlığıyla yetişecektir.

            Tüm öğretmen ve öğrencilerimizin yarıyıl tatilini sağlıklı ve huzur dolu  tatil geçirmelerini dilerim.  Öğrencilerimiz üzerinde emeği olan değerli öğretmen ve velilerimizi en kalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

                                                                    

                                                                                                                   İbrahim ÇAKIR

                                                                                                                İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeni Mahalle Çarşı Caddesi No 26 YENİCE / ÇANAKKALE - 02864743445

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.