ÇANAKKALE YENİCE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ŞENLİĞİ KUTLAMALARI

OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ŞENLİĞİ KUTLAMALARI

 Okul Öncesi şenlikleri 4 Mayıs - 02 Haziran 2015 tarihleri arasında çeşitli etkinlikler ile kutlandı. 5-15 Mayıs 2015  tarihleri arasında Yenice Belediyesi  Anaokulu öğrencilerini öğrenci ve öğretmenleri , şenlik haftasının nedeniyle İlçe Kaymakamımız Nevzat KARKACI’ yi Belediye Başkanı Veysel ACAR’ı , Orman İşletme Müdürlüğü İbrahim METİN ,  İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÇAKIR’ı ve İlçe  Emniyet Müdürlüğünü, makamlarında ziyaret ettiler.


20 Mayıs 2015 Çarşamba  günü     İlçemizde okul öncesi eğitim şenliği kapsamında kortej yürüyüşü yapıldı. Daha sonra Yenice Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Bahçesinde  Yenice Belediyesi Anaokulu öncülüğünde, İlçemiz ilköğretim okulları bünyesindeki okul öncesi öğrencileri tarafından program düzenlendi. Programa İlçe Kaymakamımız Nevzat KARKACI, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÇAKIR, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

    Yenice Belediyesi Anaokulu Müdürü Arzu KAYMAK’ın  ın konuşmasıyla  başlayan program, şenlik kapsamında  okul öncesi öğrencilerinin hazırladığı gösteriler sunuldu. Animasyonlar palyalçolar hayal kahramanları kostümler sihirbaz ve ilizyon gösterileri program devam etti. Okul velilerinin tarafından kermes düzenlendi.

 

ŞENKLİKLER İLE İLGİLİ GÖRSELLER 

 

 

Yeni Mahalle Çarşı Caddesi No 26 YENİCE / ÇANAKKALE - 02864743445

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.