ÇANAKKALE YENİCE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yenice Belediye Başkanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Bina Tahsisi Protokolü İmzalandı

Mülkiyeti Yenice Belediye Başkanlığına ait olan Ziya Gökalp Caddesi üzerindeki bina iç tefrişatı Yenice Belediye Başkanlığınca hazırlanarak 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Özel Eğitim Uygulama Okulu adı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze tahsis edildi.
Yenice Belediye Başkanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Bina Tahsisi Protokolü İmzalandı

İl Milli eğitim Müdürümüz Sayın Zülküf MEMİŞ ve Yenice Belediye Başkanı Sayın Veysel ACAR tarafından imzalanan protokol ile ilçemiz Ziya GÖKALP caddesi üzerinde bulunan bina iç tefrişarı da Yenice Belediye Başkanlığınca hazırlanarak 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Özel Eğitim Uygulama Okulu ismi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze tahsis edildi. İmza törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zülküf MEMİŞ, Yenice Belediye Başkanımız Veysel ACAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail BAYKAL, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Önder YILMAZ, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Işıl KORKMAZ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Zeki ATİK, Yenice Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Sayın Hasan AVCI katıldılar. İmza töreninin ardından Belediye Başkanımız Sayın Veysel ACAR tarafından tahsis edilen bina misafirlere gezdirildi. Yenice Belediye Başkanımız Sayın Veysel ACAR ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Zülküf MEMİŞ´e bu anlamlı bina tahsisi için teşekkür ederiz.

06-12-2016

06-12-201606-12-201606-12-2016

Yeni Mahalle Çarşı Caddesi No 26 YENİCE / ÇANAKKALE - 02864743445

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.